ŞİRKET PROFİLİ

Bir çok çevre için gelişen piyasa sadece kendi çevresi değil tüm Dünya olmuştur. Açarlar Transport 20 yıllık bir zamandır geniş kadrosuyla Avrupa taşımacılık ağında önemli hizmetlere imza atmış ve hedefindeki birçok yere ulaşmıştır. Açarlar Transport kurulduğu günden itibaren kaliteyi ön planda tutmuş ve kalitesi sayesinde kalıcılığı hedeflemiştir.

Ana ilke olarak “Güven Sağlamayı” benimseyen firmamız her geçen gün artan rekabet gücünün yardımıyla müşteri memnuniyetini en üst seviyelere taşımaktadır.

Uluslararası Taşımacılık alanında mükemmele ulaşmak için uzun yollar katetmek gerektiğinin bilincindeki firmamız , mütevazı duruşunu koruyarak hızla büyümeye devam etmektedir.

Şirketimizin hizmet ağı uzmanlaşmış kadrosu ile ağırlıklı olarak kara taşımacılığıdır.

Şirketimizin yönetim kadrosu uzun yıllardır kara taşımacılığında uzmanlaşmış tecrübeli kişilerdir.Hizmet ağımız uluslararası Yunanistan, Arnavutluk, Mekadonya’dır.

HAKKIMIZDA

Hızla küreselleşen iş dünyasında,yeni teknolojiler sayesinde mesafelerin kısaldığı, sınırların kalktığı günümüzde şirketler için pazar tüm dünyadır. Açarlar Transport, yaklaşık 1998’den bu yana Türkiye-Avrupa arası kara taşımacılığı, komple ve özellikle parsiyel taşımacılık alanlarında ulusal ve uluslararası pazarlarda önemli hedeflere ulaşmıştır.

Kuruluşundan günümüze yaptığı tüm işlerde, kalite ve kalıcığılı ön planda tutarak, 20 araçlık son teknoloji yenilikler ile donanmış filosu ile en hızlı, en güvenli ve maliyetleri minimize eden taşımacılık anlayışıyla siz müşterilerine hizmet vermeye devam etmektedir.

Açarlar Transport uzun yıllar sonucu kazanılmış ustalığı,uluslar arası tecrübe ve kusursuz bir servis ağıyla sizlere hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Sınırların ötesinde, hızla küreselleşen iş dünyasının ve rekabetin getirdiği gerçekler doğrultusunda ihtiyacınız olan hizmetleri uluslararası bilgi birikimlerimizle çözümlemek.

VİZYONUMUZ

Kalitenin, yaptığımız her işte iz bırakmasına; uzmanlığımız ve uluslararası çalışmalarımız ile liderlik etmektir. Bu temel noktadan hareketle her yaptığımız işte Açarlar Transport imzasının heyecanını yaşıyoruz.

NELER YAPTIK ?

0 km
YOL KATETTİK
0 .
YILIMIZA GİRDİK
0 adet
ÜRÜN TAŞIDIK
0 adet
PROJE TESLİM ETTİK